Naše služby

Podívejte se na širokou nabídku našich služeb.

Naše služby

Stavba na klíč

Jsme dlouholetými odborníky v  oboru staveb zděných domů na klíč. Zajistíme vše od základové desky přes napojení všech inženýrských sítí a vnitřních rozvodů po úspěšnou kolaudaci celé stavby.

Revitalizace

Potřebujete zateplit či zrekonstruovat Vaši stavbu? Využijte naši komplexní revitalizaci panelových a bytových staveb, rekonstrukci objektů a průmyslových areálů. Dbáme na termín i na dobře odvedeou práci!

Střechy a tesařina

Nabízíme realizaci střech všech typů vč. krovů. Rodinné domy, garáže, komerční objekty či průmyslové haly.

Elektroinstalace

Odborné služby v oblasti elektroinstalací a jejich revizí. Zajistíme provedení elektroinstalace od jejího návrhu, přes samotnou realizaci až po kompletní revizní zprávu.

Ocelové konstrukce a zámečnictví

Dodáváme a montujeme ocelové konstrukce ve stavebnictví a průmyslu včetně zpracování projektové a výrobní dokumentace. Provádíme i rozsáhlé zámečnické práce.

Voda a kanalizace

Využijte naše služby v oblasti rozvodů vody a vodoinstalace. Od jednoduchých rozvodů po složité vodní sítě. Odvádíme pečlivou práci a zaručujeme beproblémový chod vodovodních i odpadních systémů.

Topení

Zajišťujeme topenářské služby. Montáž a seřízení tepelných čerpadel všech typů, klimatizace a vytápění průmyslových hal i rodinných domů. Nabízíme rychlý a kvalitní servis a záruku na tepelné instalace.

Projektant

Nabízíme zpracování projektové dokumentace pro všechny druhy staveb. Projektujeme např. rodinné domy, patrové domy či průmyslové haly. Umíme projekty jak zděné stavby tak i dřevostavby. 

Statika

Kompletně navrhneme a posoudíme nosnou konstrukci všech typů staveb či budov. Provedeme veškeré důležité výpočty, které jsou nezbytné pro bezpečné pracovní postupy a potřebné stavební materiály.

Geodet

Kde stavět? Nabízíme služby geodeta, který Vám zajistí geometrický plán pozemku, vytýčí přesné hranice parcely a poskytne veškeré důležité informace týkající se pozemku a rozlohy Vaší stavby. 

Poradenství

Nevíte kde začít? Žádný problém. Poradíme Vám v jakékoliv oblasti. Zajistíme stavební povolení, doporučíme vhodný projekt pro Váš pozemek a vyřídíme veškeré formality týkající se Vaší stavby.

Dopravní infrastruktura

Mezi naše služby patří také stavba dopravní infrastruktury neboli pozemní dopravní komunikace, kde dbáme na přesnost a bezpečnost při stavbě celého projektu.